"Знають, що приїхав без одної руки – служив в Чорнобаївці, з трьома – був в Чорнобилі, приїхав, а хер не стоїть – воював в Конотопі", – Кім про масові відмови "орків" їхати в Україну. ВIДЕОhttps://t.co/RGT7Ssta8R pic.twitter.com/2XDEsvp7Ri
— Цензор.НЕТ ✍️ (@censor_net) 11 avril 2022
"Знають, що приїхав без одної руки – служив в Чорнобаївці, з трьома – був в Чорнобилі, приїхав, а хер не стоїть – воював в Конотопі", – Кім про масові відмови "орків" їхати в Україну. ВIДЕО http://
censor.net/ua/v3333101

Leave a Reply