💥 "Моя перша підбита російська техніка – БМП. Знищив її з NLAWа. Круто!", – боєць ССО "Азов" Київ Брейк. ВIДЕО боюhttps://t.co/bsnNu8eL4p pic.twitter.com/YdeKlJpwth
— Цензор.НЕТ ✍️ (@censor_net) 20 mai 2022
"My first destroyed Russian military vehicle – a BMP. I took it out with an NLAW. Awesome!" – Kyiv, an Azov Special Operations Forces fighter, in a combat video.

Leave a Reply