Нове опитування у "Дії": Що будемо робити з гербом СРСР на щиті монумента "Батьківщина-мати"? ВIДЕОhttps://t.co/QUU3QnyuPB pic.twitter.com/b9p2GBPceK
— Цензор.НЕТ ✍️ (@censor_net) 7 juillet 2022
New poll in "Diia": What will we do with the USSR emblem on the shield of the "Motherland" monument? VIDEO http://censor.net/ua/v3352653

Leave a Reply